Je winkelwagen is momenteel leeg
Mover 2.0
STBU185
De iconische uniseks joggingbroek
Deze unisex joggingbroek combineert een premium zware kwaliteit met een retro, vintage uitstraling. Omdat elk item afzonderlijk geverfd wordt, is geen enkele broek exact hetzelfde, wat bijdraagt aan het authentieke streetwear-gevoel.
Stof: 100% Biologisch katoen.
Kwaliteit: French Terry (ongeborstelde binnenkant).
Gewicht: 300 g/m². Een stevige, middelzware kwaliteit die het hele jaar door gedragen kan worden.
Garment Dyed: Door deze verftechniek krijgt de broek een gewassen effect. Naarmate je de broek vaker wast, zal de kleur nog mooier en karakteristieker worden, net als je favoriete vintage jeans.
Pasvorm: Een comfortabele Unisex Medium Fit. De broek valt mooi langs de benen zonder te wijd of te strak te zijn.
Tailleband: Gemaakt van dezelfde stof (self-fabric), voorzien van een rond koord in de kleur van de broek met metalen uiteinden en metalen oogjes.
Boorden: De onderkant van de pijpen is afgewerkt met 1x1 ribboorden, waardoor de broek netjes op de enkels aansluit.
Zakken: Twee handige zijzakken en een opgestikte achterzak.
Details: Voorzien van een flatlock-stiksel op alle naden, wat niet alleen bijdraagt aan de stevigheid, maar ook de vintage-look accentueert doordat de verf hier anders pakt.
Kleurvariatie: Omdat het garment-dyed is, kunnen er lichte kleurverschillen zijn tussen verschillende batches. Dit hoort bij het product.
Combineren: Wil je een complete set? Combineer deze broek dan met de Stroller Vintage (sweater) of de Cultivator Vintage (hoodie) voor die perfecte "faded" look.
Apart wassen: De eerste wasbeurten kan de broek nog wat kleur afgeven. Was hem daarom altijd met gelijke kleuren.
Wassen op 30 graden en binnenstebuiten.
Niet in de droogkast en niet te heet strijken om de kleurdiepte te behouden.
Items van productcarrousel